Thule - značka, která nabízí mnohem více.

Posuvná lišta

Posuvná lišta

07.08.2012

Inovace v návrzích

U společnosti Thule nejen že vyrábíme produkty, ale vyrábíme je lépe. Sdílíme nadšení našich zákazníků a rozumíme aktivnímu životnímu stylu. Proto se vždy zaměřujeme na inovace a vývoj nových technologií a návrhů, které pomáhají při řešení konkrétních problémů. Naším cílem je vždy vytvářet lepší produkty a tím i lepší zážitky pro naše zákazníky – od snadné použitelnosti produktu přes usnadnění přepravy vybavení až ke zmírnění námahy.

Dlouhodobá intuitivní řešení
Víme, že produkty budou vystaveny působení živlů a v řadě případů budou neustále umístěny na vozidle. Proto jsme velmi opatrní při výběru materiálů a návrhu konstrukce. Bereme v úvahu vše, abychom vyráběli produkty, které dlouho vydrží. A všechny produkty značky Thule jsou vyráběny tak, aby dlouho sloužily – s celoživotní zárukou.

Nadčasová estetika
Produkt značky Thule vždy poznáte podle toho, že dokonale padne, jednoduše se montuje a snadno se nakládá. Naše řešení však přesahují požadavky na bezpečnost a funkčnost. Naše produkty mají konzistentní design. Namísto sledování extrémních a krátkodobých trendů se držíme osvědčených a elegantních tvarů, které souzní s designem vašeho vozidla – určujeme tak standard v našem odvětví. Naši návrháři ctí význam čisté estetiky a dávají vzniknout produktům, které zdůrazňují linie vašeho vozidla a umocňují vzhled vašeho vybavení – výsledkem je nejen funkční, ale také působivá konečná podoba.

Spolupráce při výrobě
Protože cílem veškeré naší činnosti je usnadňovat život, musíme zajistit, aby všechny aspekty výroby tvořily funkční celek. Počínaje návrhem věnují specializovaní odborníci každému kroku výrobního procesu stejnou vysokou pozornost. Naše inovace a návrhy procházejí fází výzkumu a vývoje a poté zkušební montáží a testováním, abychom zajistili dodání co nejbezpečnějšího a nejodolnějšího produktu, který vám usnadní život a bude ladit se vzhledem vašeho vozidla.