O nás

Firma AUTO Hlaváček a. s. patří mezi přední prodejce vozů: ŠKODA, VOLKSWAGEN A KIA

Své komplexní služby spojené s prodejem a servisem automobilů poskytuje svým zákazníkům již od roku 1996. Snaha o neustálé uspokojování potřeb zákazníků a zkvalitňování poskytovaných služeb vedla k postupnému rozšiřování firmy, která sídlí v Olomouci v nově vybudovaném autosalonu s nejmodernějším vybavením, včetně karosárny a nové autolakovny.

Od října roku 2005 rozšířila firma AUTO Hlaváček a. s. své služby o servis a prodej automobilů značku KIA MOTORS. V nově zrekonstruovaném saloně nabízí kompletní modelovou řadu vozů KIA, včetně servisních služeb.

Dále firma AUTO Hlaváček nabízí servis a prodej užitkových vozů VOLKSWAGEN.

A od října 2009 se rozšířil servis vozidel o značky VOLKSWAGEN osobní.

Dalšími pobočkami firmy AUTO Hlaváček a. s. jsou: Litovel, Zábřeh na Moravě, Litomyšl a nově Zlín.

Profesionální přístup vyškolených pracovníků na jednotlivých provozovnách zajišťuje zákazníkům, kteří vždy byli na prvním místě našeho zájmu, společně s nejmodernějším technickým vybavení, komplexní služby spojené s prodejem a servisem automobilů značky: Škoda, Kia, VW užitkové, VW osobní.

Firma AUTO Hlaváček a. s. má pro prodej a servis zavedený sytém zabezpečení jakosti ISO 9001:2000. Získáním tohoto certifikátu se firma AUTO Hlaváček a. s. zavázala k neustálému zvyšování úrovně poskytovaných služeb a dodržování požadovaných norem.

Věříme, že o kvalitách poskytovaných služeb firmou AUTO Hlaváček a. s. se sami přesvědčíte.

 

Značka Thule

Značka Thule spatřila světlo světa v roce 1942 ve Švédsku. Thule je špičková značka používaná globálně pro širokou řadu produktů se zaměřením na řešení přepravy vybavení při jízdě osobním automobilem (střešní nosiče, nosiče kol a lodí, střešní boxy). Další produktové řady zahrnují příslušenství pro obytná vozidla, přívěsy pro aktivní sporty (koně, lodi atd.), sněhové řetězy a zavazadla.

Thule je největší značkou skupiny společností Thule Group.

Společnost Thule má kořeny ve Švédsku, dnes je však opravdovou globální značkou.

Společnost Thule byla založena roku 1942 rodinou Thulinových, když Erik Thulin, milovník outdoorových sportů, opatřil štítkem s nápisem Thule udici, kterou navrhl a začal prodávat skandinávským rybářům. Krátce nato rozšířil nabídku své společnosti o další praktické výrobky. Obchody vzkvétaly a zisky rok od roku rostly.

V 60. letech se již společnost specializovala na produkty související s automobily a světlo světa spatřil první střešní nosič. V 70. letech byla nabídka rozšířena o nové produkty a společnost vstoupila na nové trhy např. v Japonsku či USA.

Rodina Thulinových společnost Thule v roce 1979 prodala akciové společnosti Eldon. Společnost se i nadále rozvíjela, a to jak díky vlastní činnosti, tak prostřednictvím akvizicí (výroba přívěsů a střešních boxů). Pokračovalo pronikání na nové trhy, představení nových kategorií produktů i akvizice dalších společností.

V roce 2004 se do skupiny Thule připojuje italský výrobce sněhových řetězů König. Následná úzká spolupráce přinesla řadu sněhových řetězů pro osobní automobily, nyní nesoucích značku Thule. O rok později, v roce 2005, rozšířila portfolio skupiny Thule společnost Omnistor vyrábějící příslušenství pro obytné automobily. 

Akvizicí společnosti Brink specializovanou na tažná zařízení přidává skupina v roce 2006 do svého portfolia další řadu produktů. Tato integrace vede k výrobě tažných prvků a nosičů kol.

Od roku 2007 je součástí skupiny Thule i společnost Case Logic. Výsledkem spolupráce mezi společností Thule a obchodní společností Carry Solutions je uvedení řady zavazadel, batohů a kufrů značky Thule na trh v roce 2010.